Darčekové balíčky

Hľadáte darček, ktorý poteší každého?

Darčekové balíčky práve v predaji prostredníctvom našej webovej stránky alebo u našich partnerských predajcov.

Jutové vrecúško

OBSAH BALÍČKA:

  1. Výborný Kvetový med 250ml
  2. Dekorácia

Tento balíček kúpite aj online: ESHOP

Minimálny odber: 2 balíčky

Kvetový med

Je to med, ktorý pochádza z horských a nížinných lúk z oblastí celého Slovenska a v jeho zložení je nektár rôznych kvetov rastlín a ovocných stromov. Patrí k najrozšírenejším medom. Med sa vyznačuje lahodnou chuťou, príjemnou arómou a farba môže kolísať od bledej až po bledo hnedú. Vhodný je na všestranné použitie v domácnosti, od priameho konzumu až po varenie a pečenie.

Jutová taštička

OBSAH BALÍČKA:

  1. Kvetový med 470ml
  2. Agátový med 470ml
  3. Dekorácia

Tento balíček kúpite aj online: ESHOP

Minimálny odber: 2 balíčky

Kvetový med

Je to med, ktorý pochádza z horských a nížinných lúk z oblastí celého Slovenska a v jeho zložení je nektár rôznych kvetov rastlín a ovocných stromov. Patrí k najrozšírenejším medom. Med sa vyznačuje lahodnou chuťou, príjemnou arómou a farba môže kolísať od bledej až po bledo hnedú. Vhodný je na všestranné použitie v domácnosti, od priameho konzumu až po varenie a pečenie.

Agátový med

Pochádza z agátových hájov južného Slovenska, prevažne z okolia Rimavskej Soboty, Veľkého Krtíša a Lučenca. Obsahuje nektár z agátových kvetov, ma výraznú sladkú chuť. Med zostáva dlho tekutý a veľmi pomaly kryštalizuje vďaka vysokému obsahu fruktózy. Má dobré dezinfekčné účinky a jeho konzumácia sa odporúča pri zažívacích ťažkostiach zapríčinených prekyslením žalúdka.

Krabička malá

OBSAH BALÍČKA:

  1. Kvetový med 470 ml
  2. Agátový med 470 ml
  3. Dekorácia

Tento balíček kúpite aj online: ESHOP

Minimálny odber: 2 balíčky

Kvetový med

Je to med, ktorý pochádza z horských a nížinných lúk z oblastí celého Slovenska a v jeho zložení je nektár rôznych kvetov rastlín a ovocných stromov. Patrí k najrozšírenejším medom. Med sa vyznačuje lahodnou chuťou, príjemnou arómou a farba môže kolísať od bledej až po bledo hnedú. Vhodný je na všestranné použitie v domácnosti, od priameho konzumu až po varenie a pečenie.

Agátový med

Pochádza z agátových hájov južného Slovenska, prevažne z okolia Rimavskej Soboty, Veľkého Krtíša a Lučenca. Obsahuje nektár z agátových kvetov, ma výraznú sladkú chuť. Med zostáva dlho tekutý a veľmi pomaly kryštalizuje vďaka vysokému obsahu fruktózy. Má dobré dezinfekčné účinky a jeho konzumácia sa odporúča pri zažívacích ťažkostiach zapríčinených prekyslením žalúdka.

370748f2338fd94c291b227346333735

Inline
Inline