O nás (medy)

Ako to celé začalo

Moje prvé skúsenosti s včelárením som dostal do vienka od môjho otca, ktorý je vášnivý včelár. Vždy som mal blízko k prírode, už ako malý chlapec som trávil čas u starých rodičov na dedine, blízko Humenného. Nakoľko pochádzam z včelárskej rodiny, ktorá sa včelárieniu venuje viac ako 30 rokov, dobre viem ako chutí kvalitný včelí med.

Nájsť kvalitný slovenský včelí med pri dnešných tlakoch obchodných reťazcov na cenu je takmer nemysliteľné a serióznosť trhovníkov už taktiež nie je to čo bývala. Práve preto som sa rozhodol pokračovať v rodinnej tradícii a dodávať poctivý včelí med na Váš stôl. To všetko cez serióznych obchodných partnerov, ktorí sú zameraní v prvom rade na kvalitu a slovenské produkty.

Naša história

2012

Založenie spoločnosti Apis Group s.r.o.

2014

Spustili sme webovú prezentáciu produktov a firmy na doméne apismedy.sk, čím sa začal aktívny predaj našich produktov cez partnerské predajne ku konečným zákazníkom.

2015

Podarilo sa nám dosiahnúť 70% podiel na slovenskom trhu v predaji slovenských netradičných druhových medov ako napríklad černicový alebo malinový.

2016

Zaradenie jedľovej medovice – klenotu medzi medmi do nášho portfólia druhových medov.

Čo je zárukou kvality našich medov?

Kedže sme zameraní na jednodruhové medy (lipový, agátový, černicový, malinový, jedľová medovica…), rozšírili sme spoluprácu so včelármi v rôznych oblastiach Slovenska, kde sa práve tieto jednodruhové medy nachádzajú. So všetkými týmito včelármi nás spája zmluvná garancia, že do medu neboli počas znášky pridané žiadne sladidlá, a že včely neboli liečené antibiotikami. Náš med pravidelne podstupuje veterinárne a hygienické kontroly a je v súladed s potravinovým kódexom Slovenskej republiky.

370748f2338fd94c291b227346333735